Ubytování v Jižních Čechách v červenci 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí v Jižních Čechách v červenci 2021. Luxusní ubytování Jižní Čechy. Dovolená červenec 2021 v Jižních Čechách pro rodiny s dětmi levně.

Jižní Čechy    >    

Jižní Čechy v červenci

Vyhledávání ubytování v Jižních Čechách

Ubytování v Jižních Čechách v červenci 2021

Budweis - České Budějovice - Jižní Čechy v červenci
Budweis - České Budějovice
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Budweis - České Budějovice, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až neděle 4. červenec, s vlastní dopravou, za 115 dní v ceně 3360,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: červenec, letní First Minute, pobytové.
 
Budweis - České Budějovice - Jižní Čechy v červenci
Budweis - České Budějovice
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Budweis - České Budějovice, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až pondělí 5. červenec, s vlastní dopravou, za 115 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Jižní Čechy v červenci, letní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 4290,- Kč.
 
Concertino Zlatá Husa - Jindřichův Hradec - Jižní Čechy v červenci
Concertino Zlatá Husa - Jindřichův Hradec
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Jindřichův Hradec, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Concertino Zlatá Husa - Jindřichův Hradec, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až úterý 6. červenec, s vlastní dopravou, za 115 dní v ceně 6560,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: červenec, letní First Minute, pobytové.
  • Minibar
  • Bar
  • Bezbariérový přístup
  • Domácí zvířata povolena
 
Frankův Dvůr - Jižní Čechy v červenci
Frankův Dvůr
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Jindřichův Hradec, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Frankův Dvůr, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 8. červenec, s vlastní dopravou, za 115 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Jižní Čechy v červenci, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 9415,- Kč.
 
Hotel Leonardo - Jižní Čechy v červenci
Hotel Leonardo
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Leonardo, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až pátek 9. červenec, s vlastní dopravou, za 115 dní v ceně 11100,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: červenec, letní First Minute, pobytové, vhodné pro seniory.
 
Hotel U Kapličky - Jižní Čechy v červenci
Hotel U Kapličky
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Písek, Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Kapličky, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 8. červenec, s vlastní dopravou, za 115 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Jižní Čechy v červenci, letní First Minute, pobytové, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 8295,- Kč.
 
Hotel Záviš Z Falkenštejna - Jižní Čechy v červenci
Hotel Záviš Z Falkenštejna
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Hluboká nad Vltavou, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Záviš Z Falkenštejna, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až pondělí 5. červenec, s vlastní dopravou, za 115 dní v ceně 4150,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: červenec, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické.
 
Lužnice - Planá Nad Lužnicí - Jižní Čechy v červenci
Lužnice - Planá Nad Lužnicí
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Planá nad Lužnicí, Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lužnice - Planá Nad Lužnicí, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 8. červenec, s vlastní dopravou, za 115 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Jižní Čechy v červenci, letní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 7490,- Kč.
 
Penzion Prelát - Jižní Čechy v červenci
Penzion Prelát
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Český Krumlov, Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Prelát, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až neděle 4. červenec, s vlastní dopravou, za 115 dní v ceně 2790,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: červenec, letní First Minute, pobytové levně.
 
Frankův Dvůr - Jižní Čechy v červenci
Frankův Dvůr
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Jindřichův Hradec, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Frankův Dvůr, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 2. červenec až pátek 9. červenec, s vlastní dopravou, za 116 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Jižní Čechy v červenci, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 9415,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 248 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Jižních Čechách

Jižní Čechy podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata