Dovolená v Jižních Čechách. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování v Jižních Čechách. Dovolená Jižní Čechy pro rodiny s dětmi levně.

Jižní Čechy    >    

Dovolená v Jižních Čechách

Vyhledávání ubytování v Jižních Čechách

Dovolená v Jižních Čechách podle termínu

Růže - Dovolená v Jižních Čechách
Růže
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Jižní Čechy v luxusním 5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Růže, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 16. březen až úterý 23. březen, s vlastní dopravou, za 8 dní v ceně 14995,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: dovolená, jarní Last Minute, pobytové.
 
Clarion Congress Hotel České Budějovice - Dovolená v Jižních Čechách
Clarion Congress Hotel České Budějovice
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu České Budějovice, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clarion Congress Hotel České Budějovice, v délce 2 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 17. březen až čtvrtek 18. březen, s vlastní dopravou, za 9 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Dovolená v Jižních Čechách, jarní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 720,- Kč.
 
Hotel Lucia - Dovolená v Jižních Čechách
Hotel Lucia
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Veselí nad Lužnicí, Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Lucia, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 17. březen až čtvrtek 25. březen, s vlastní dopravou, za 9 dní v ceně 5080,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: dovolená, jarní Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory.
 
Hotel Lucia  - Dovolená v Jižních Čechách
Hotel Lucia
Ubytování Jižní Čechy levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Lucia v délce 3 dní, v termínu 17. březen 2021 až 19. březen 2021 od Travelportal.cz. Stravování je formou Polopenze, jarní pobyty vlastní dopravou - například autem v ceně 2110 Kč.
 
Hotel Zlatá Hvězda - Dovolená v Jižních Čechách
Hotel Zlatá Hvězda
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Třeboň, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Zlatá Hvězda, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 17. březen až úterý 23. březen, s vlastní dopravou, za 9 dní v ceně 8690,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: dovolená, jarní Last Minute, pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické.
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Růže - Dovolená v Jižních Čechách
Růže
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Jižní Čechy v luxusním 5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Růže, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 17. březen až středa 24. březen, s vlastní dopravou, za 9 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Dovolená v Jižních Čechách, jarní Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 14995,- Kč.
 
Růže - Dovolená v Jižních Čechách
Růže
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Jižní Čechy v luxusním 5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Růže, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 17. březen až sobota 20. březen, s vlastní dopravou, za 9 dní v ceně 7495,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: dovolená, jarní Last Minute, pobytové.
 
Lucia - Veselí Nad Lužnicí - Dovolená v Jižních Čechách
Lucia - Veselí Nad Lužnicí
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Veselí nad Lužnicí, Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lucia - Veselí Nad Lužnicí, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 18. březen až pondělí 22. březen, s vlastní dopravou, za 10 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Dovolená v Jižních Čechách, jarní Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 3690,- Kč.
 
Růže - Dovolená v Jižních Čechách
Růže
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Jižní Čechy v luxusním 5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Růže, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 18. březen až čtvrtek 25. březen, s vlastní dopravou, za 10 dní v ceně 14995,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: dovolená, jarní Last Minute, pobytové.
 
Hotel Lucia - Dovolená v Jižních Čechách
Hotel Lucia
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Veselí nad Lužnicí, Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Lucia, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 19. březen až pondělí 22. březen, s vlastní dopravou, za 11 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Dovolená v Jižních Čechách, jarní Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 2955,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 2072 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Jižních Čechách

Jižní Čechy podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata