Ubytování v Jižních Čechách v dubnu 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí v Jižních Čechách v dubnu 2021. Luxusní ubytování Jižní Čechy. Dovolená duben 2021 v Jižních Čechách pro rodiny s dětmi levně.

Jižní Čechy    >    

Jižní Čechy v dubnu

Vyhledávání ubytování v Jižních Čechách

Ubytování v Jižních Čechách v dubnu 2021

Concertino Zlatá Husa - Jindřichův Hradec - Jižní Čechy v dubnu
Concertino Zlatá Husa - Jindřichův Hradec
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Jindřichův Hradec, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Concertino Zlatá Husa - Jindřichův Hradec, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až pondělí 5. duben, s vlastní dopravou, za 24 dní v ceně 4590,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: duben, jarní Last Minute, pobytové.
  • Minibar
  • Bar
  • Bezbariérový přístup
  • Domácí zvířata povolena
 
Frankův Dvůr - Jižní Čechy v dubnu
Frankův Dvůr
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Jindřichův Hradec, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Frankův Dvůr, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 1. duben až čtvrtek 8. duben, s vlastní dopravou, za 24 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Jižní Čechy v dubnu, jarní Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 9415,- Kč.
 
Hotel Lázně Vráž - Jižní Čechy v dubnu
Hotel Lázně Vráž
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Písek, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Lázně Vráž, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až neděle 4. duben, s vlastní dopravou, za 24 dní v ceně 7450,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: duben, jarní Last Minute, pobytové, s výlety, lázeňské.
 
Hotel Lázně Vráž - Jižní Čechy v dubnu
Hotel Lázně Vráž
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Písek, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Lázně Vráž, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 1. duben až čtvrtek 8. duben, s vlastní dopravou, za 24 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Jižní Čechy v dubnu, jarní Last Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, v aktuální ceně 12990,- Kč.
 
Hotel Zvíkov*** Přímo U Přehrady - Jižní Čechy v dubnu
Hotel Zvíkov*** Přímo U Přehrady
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Zvíkovské Podhradí, Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Zvíkov*** Přímo U Přehrady, v délce 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až pátek 2. duben, s vlastní dopravou, za 24 dní v ceně 650,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: duben, jarní Last Minute, pobytové levně.
 
Záviš Z Falkenštejna - Hluboká Nad Vltavou - Jižní Čechy v dubnu
Záviš Z Falkenštejna - Hluboká Nad Vltavou
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Záviš Z Falkenštejna - Hluboká Nad Vltavou, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 1. duben až čtvrtek 8. duben, s vlastní dopravou, za 24 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Jižní Čechy v dubnu, jarní Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 7420,- Kč.
 
Clarion Congress Hotel České Budějovice - Jižní Čechy v dubnu
Clarion Congress Hotel České Budějovice
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě České Budějovice, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clarion Congress Hotel České Budějovice, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až pátek 9. duben, s vlastní dopravou, za 25 dní v ceně 6020,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: duben, jarní Last Minute, pobytové.
 
Clarion Congress Hotel České Budějovice - Jižní Čechy v dubnu
Clarion Congress Hotel České Budějovice
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu České Budějovice, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clarion Congress Hotel České Budějovice, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 2. duben až neděle 4. duben, s vlastní dopravou, za 25 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Jižní Čechy v dubnu, jarní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 1690,- Kč.
 
Frankův Dvůr - Jižní Čechy v dubnu
Frankův Dvůr
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Jindřichův Hradec, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Frankův Dvůr, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až pátek 9. duben, s vlastní dopravou, za 25 dní v ceně 9415,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: duben, jarní Last Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické.
 
Hotel Lázně Vráž - Jižní Čechy v dubnu
Hotel Lázně Vráž
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Písek, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Lázně Vráž, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 2. duben až pátek 9. duben, s vlastní dopravou, za 25 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Jižní Čechy v dubnu, jarní Last Minute, pobytové, s výlety, lázeňské, v aktuální ceně 12990,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 264 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Jižních Čechách

Jižní Čechy podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata