First Minute Jižní Čechy. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování v Jižních Čechách First Minute. Dovolená Jižní Čechy pro rodiny s dětmi levně.

Jižní Čechy    >    

First Minute Jižní Čechy

Vyhledávání ubytování v Jižních Čechách

Pobyty podle termínu

Clarion Congress Hotel České Budějovice - First Minute Jižní Čechy
Clarion Congress Hotel České Budějovice
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě České Budějovice, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clarion Congress Hotel České Budějovice, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 17. červen až neděle 20. červen, s vlastní dopravou, za 101 dní v ceně 2820,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové levně.
 
Frankův Dvůr - First Minute Jižní Čechy
Frankův Dvůr
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Jindřichův Hradec, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Frankův Dvůr, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 17. červen až středa 23. červen, s vlastní dopravou, za 101 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute Jižní Čechy, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 8070,- Kč.
 
Hotel Lázně Vráž - First Minute Jižní Čechy
Hotel Lázně Vráž
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Písek, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Lázně Vráž, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 17. červen až čtvrtek 24. červen, s vlastní dopravou, za 101 dní v ceně 12990,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové, s výlety, lázeňské.
 
Hotel Leonardo - First Minute Jižní Čechy
Hotel Leonardo
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Leonardo, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 17. červen až středa 23. červen, s vlastní dopravou, za 101 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute Jižní Čechy, letní First Minute, pobytové, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 9450,- Kč.
 
Hotel Leonardo - First Minute Jižní Čechy
Hotel Leonardo
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Leonardo, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 17. červen až sobota 19. červen, s vlastní dopravou, za 101 dní v ceně 3150,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové, vhodné pro seniory.
 
Hotel Panská: Rekreační Pobyt 7 Nocí - First Minute Jižní Čechy
Hotel Panská: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Bechyně, Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Panská: Rekreační Pobyt 7 Nocí, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 17. červen až čtvrtek 24. červen, s vlastní dopravou, za 101 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute Jižní Čechy, letní First Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 6320,- Kč.
 
Hotel Prajer - First Minute Jižní Čechy
Hotel Prajer
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Jižní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Prajer, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 17. červen až úterý 22. červen, s vlastní dopravou, za 101 dní v ceně 1750,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
 
Lužnice - Planá Nad Lužnicí - First Minute Jižní Čechy
Lužnice - Planá Nad Lužnicí
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Planá nad Lužnicí, Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lužnice - Planá Nad Lužnicí, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 17. červen až čtvrtek 24. červen, s vlastní dopravou, za 101 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: First Minute Jižní Čechy, letní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 7490,- Kč.
 
Wellness Pobyty V Hotelu Zlatá Hvězda - First Minute Jižní Čechy
Wellness Pobyty V Hotelu Zlatá Hvězda
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Pobyty V Hotelu Zlatá Hvězda, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 17. červen až neděle 20. červen, s vlastní dopravou, za 101 dní v ceně 4830,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, letní First Minute, pobytové, lázeňské.
 
Zlatá Hvězda: Víkendový Relax V Třeboni 2 Noci - First Minute Jižní Čechy
Zlatá Hvězda: Víkendový Relax V Třeboni 2 Noci
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zlatá Hvězda: Víkendový Relax V Třeboni 2 Noci, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 17. červen až sobota 19. červen, s vlastní dopravou, za 101 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute Jižní Čechy, letní First Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 3450,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1279 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Jižních Čechách

Jižní Čechy podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata