Dovolená|Penziony|Ubytování

First Minute v Jižních Čechách

First Minute Jižní Čechy. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2022. Luxusní ubytování v Jižních Čechách First Minute. Dovolená Jižní Čechy pro rodiny s dětmi levně. Volné termíny 2022.

First Minute Jižní Čechy

America
★★★★
👍👍👍👍
 
 • 4 370 Kč

Detail

4/5 Skvělé (37 hodnocení)
Dovolená v Česku na jaře 2022 v lokalitě Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení America, v délce 6 dní. Pobyt v Jižních Čechách ve volném termínu středa 27. duben až pondělí 2. květen, s vlastní dopravou, za 100 dní v ceně 4370,- Kč. Ubytování Jižní Čechy od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: First Minute, jarní First Minute, pobytové. Hodnocení ubytování v America je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Frankův Dvůr
★★★★
👍👍👍👍
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 • Dětské hřiště
 • Hotelová restaurace
 • Klimatizace
 • Minibar
 • TV
 • Vnitřní bazén
 
 • 8 970 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (24 hodnocení)

Nejnovější recenze: Naprostá spokojenost, příjemný a velmi ochotný personál. Výborná kuchyně.

Ubytování v Jižních Čechách na jaře 2022 v regionu Jindřichův Hradec, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Frankův Dvůr, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 27. duben až úterý 3. květen, s vlastní dopravou, za 100 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute v Jižních Čechách, jarní First Minute, pobytové, sportovní, eurovíkendy, cyklistické, v aktuální ceně 8970,- Kč. Recenze Frankův Dvůr je 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Latrán
★★★★
 
 • 8 250 Kč

Detail

Dovolená v Česku na jaře 2022 v lokalitě Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Latrán, v délce 6 dní. Pobyt v Jižních Čechách ve volném termínu středa 27. duben až pondělí 2. květen, s vlastní dopravou, za 100 dní v ceně 8250,- Kč. Ubytování Jižní Čechy od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, jarní First Minute, pobytové, eurovíkendy, vhodné pro seniory.
Latrán
★★★★
 
 • 11 550 Kč

Detail

Ubytování v Jižních Čechách na jaře 2022 v regionu Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Latrán, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 27. duben až středa 4. květen, s vlastní dopravou, za 100 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute v Jižních Čechách, jarní First Minute, pobytové, eurovíkendy, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 11550,- Kč.
Lužnice
★★★
 
 • 8 490 Kč

Detail

Dovolená v Česku na jaře 2022 v lokalitě Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lužnice, v délce 8 dní. Pobyt v Jižních Čechách ve volném termínu středa 27. duben až středa 4. květen, s vlastní dopravou, za 100 dní v ceně 8490,- Kč. Ubytování Jižní Čechy od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: First Minute, jarní First Minute, pobytové.
Panská
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 2 180 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (28 hodnocení)
Ubytování v Jižních Čechách na jaře 2022 v regionu Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Panská, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 27. duben až pátek 29. duben, s vlastní dopravou, za 100 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute v Jižních Čechách, jarní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2180,- Kč. Recenze Panská je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Frankův Dvůr
★★★★
👍👍👍👍
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 • Dětské hřiště
 • Hotelová restaurace
 • Klimatizace
 • Minibar
 • TV
 • Vnitřní bazén
 
 • 8 970 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (24 hodnocení)

Nejnovější recenze: Naprostá spokojenost, příjemný a velmi ochotný personál. Výborná kuchyně.

Dovolená v Česku na jaře 2022 v lokalitě Jindřichův Hradec, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Frankův Dvůr, v délce 7 dní. Pobyt v Jižních Čechách ve volném termínu čtvrtek 28. duben až středa 4. květen, s vlastní dopravou, za 101 dní v ceně 8970,- Kč. Ubytování Jižní Čechy od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, jarní First Minute, pobytové, sportovní, eurovíkendy, cyklistické. Hodnocení ubytování v Frankův Dvůr je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Latrán
★★★★
 
 • 11 550 Kč

Detail

Ubytování v Jižních Čechách na jaře 2022 v regionu Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Latrán, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 28. duben až čtvrtek 5. květen, s vlastní dopravou, za 101 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute v Jižních Čechách, jarní First Minute, pobytové, eurovíkendy, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 11550,- Kč.
Latrán
★★★★
 
 • 9 900 Kč

Detail

Dovolená v Česku na jaře 2022 v lokalitě Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Latrán, v délce 7 dní. Pobyt v Jižních Čechách ve volném termínu čtvrtek 28. duben až středa 4. květen, s vlastní dopravou, za 101 dní v ceně 9900,- Kč. Ubytování Jižní Čechy od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute, jarní First Minute, pobytové, eurovíkendy, vhodné pro seniory.
Park
★★★★
👍👍👍👍
 
 • 5 470 Kč

Detail

3.8/5 Skvělé (13 hodnocení)
Ubytování v Jižních Čechách na jaře 2022 v regionu Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Park, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 28. duben až úterý 3. květen, s vlastní dopravou, za 101 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: First Minute v Jižních Čechách, jarní First Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 5470,- Kč. Recenze Park je 3.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Zobrazeno 1-10 z 1114 nalezených

Ubytování v Jižních Čechách 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Jižních Čechách podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Jižních Čech vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Jižních Čechách vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si v Jižních Čechách žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Máchovo jezero First Minute nebo Orlické hory First Minute? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Pálava First Minute případně Praha First Minute. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2022.


Termíny ubytování v Jižních Čechách můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2022 a 2023. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Jižní Čechy All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Jižních Čech - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Jižních Čechách - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Jižních Čechách podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Jižních Čechách s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2022 a 2023 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Jižních Čechách.