Dovolená|Penziony|Ubytování

Ubytování na horách v Jižních Čechách

Ubytování na horách - Jižní Čechy. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2022. Luxusní ubytování na horách. Dovolená Jižní Čechy pro rodiny s dětmi levně. Volné termíny 2022.

Ubytování na horách v Jižních Čechách 2022

Ubytování v Jižních Čechách v létě o prázdninách 2022 v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lipno (Radslav) v regionu Jižní Čechy v délce 8 dní - 7 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od pondělí 15. srpna 2022 do pondělí 22. srpna 2022 s vlastní dopravou od pozítří. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: Ubytování na horách v Jižních Čechách, letní Super Last Minute, pobytové, sportovní, lyžařské, vodácké, cyklistické levně, v aktuální ceně 7995,- Kč.
Ubytování na horách v Jižních Čechách 2022
Lipno (Radslav)
★★★
 
  • 7 995 Kč

Detail

Dovolená Jižní Čechy 2022 v létě o prázdninách v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lipno (Radslav), v délce 8 dní - 7 nocí. Tento pobyt v Jižních Čechách je aktuálně volný v termínu: pondělí 22. srpen až pondělí 29. srpen 2022 s vlastní dopravou a termínem za 9 dní. Využijte výhodnou nabídku pobytu v Jižních Čechách za aktuální cenu 7995,- Kč. Toto ubytování v Jižních Čechách nabízí CA Invia.cz se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: hory, letní Last Minute, pobytové, sportovní, lyžařské, vodácké, cyklistické levně.
Ubytování na horách v Jižních Čechách
Lipno (Radslav)
★★★
 
  • 7 995 Kč

Detail

Ubytování v Jižních Čechách na podzim 2022 v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lipno (Radslav) v regionu Jižní Čechy v délce 8 dní - 7 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od soboty 8. října 2022 do soboty 15. října 2022 s vlastní dopravou od za 56 dní. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování na horách v Jižních Čechách, podzimní , pobytové, sportovní, lyžařské, vodácké, cyklistické levně, v aktuální ceně 5580,- Kč.
Ubytování na horách v Jižních Čechách - Lipno (Radslav)
Lipno (Radslav)
★★★
 
  • 5 580 Kč

Detail

Dovolená Jižní Čechy 2022 na podzim v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lipno (Radslav), v délce 8 dní - 7 nocí. Tento pobyt v Jižních Čechách je aktuálně volný v termínu: pondělí 10. říjen až pondělí 17. říjen 2022 s vlastní dopravou a termínem za 58 dní. Využijte výhodnou nabídku pobytu v Jižních Čechách za aktuální cenu 5580,- Kč. Toto ubytování v Jižních Čechách nabízí CA Invia.cz se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: hory, podzimní , pobytové, sportovní, lyžařské, vodácké, cyklistické levně.
Ubytování na horách v Jižních Čechách - Lipno (Radslav)
Lipno (Radslav)
★★★
 
  • 5 580 Kč

Detail

Ubytování v Jižních Čechách na podzim 2022 v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lipno (Radslav) v regionu Jižní Čechy v délce 8 dní - 7 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od soboty 15. října 2022 do soboty 22. října 2022 s vlastní dopravou od za 63 dní. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování na horách v Jižních Čechách, podzimní First Minute, pobytové, sportovní, lyžařské, vodácké, cyklistické levně, v aktuální ceně 5580,- Kč.
Ubytování na horách v Jižních Čechách - Lipno (Radslav)
Lipno (Radslav)
★★★
 
  • 5 580 Kč

Detail

Dovolená Jižní Čechy 2022 v zimě v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lipno (Radslav), v délce 8 dní - 7 nocí. Tento pobyt v Jižních Čechách je aktuálně volný v termínu: neděle 25. prosinec až neděle 1. leden 2023 s vlastní dopravou a termínem za 134 dní. Využijte výhodnou nabídku pobytu v Jižních Čechách za aktuální cenu 8680,- Kč. Toto ubytování v Jižních Čechách nabízí CA Invia.cz se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: hory, zimní First Minute Silvestr 2022/2023, pobytové, sportovní, lyžařské, vodácké, cyklistické levně.
Ubytování na horách v Jižních Čechách - Lipno (Radslav)
Lipno (Radslav)
★★★
 
  • 8 680 Kč

Detail


Zobrazeno 1-6 z 6 nalezených

Ubytování v Jižních Čechách 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Jižních Čechách podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Jižních Čech vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Jižních Čechách vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si v Jižních Čechách žádný vhodný pobyt? Můžete se zkusit ubytovat v chatách, chalupách a chaloukách v Jižních Čechách a dalších oblíbených lokalitách v České republice Chaty a chalupy k pronájmu 2022.

Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Šumava nebo Vysočina 2022? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například ubytování Adršpach případně ubytování Bedřichov 2022.


Termíny ubytování v Jižních Čechách můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2022 a 2023. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Jižní Čechy All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Jižních Čech - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Jižních Čechách - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Jižních Čechách podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Jižních Čechách s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2022 a 2023 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Jižních Čechách.