Dovolená|Penziony|Ubytování

Ubytování Kemp Prima

Ubytování Kemp Prima v Jižních Čechách. Volné termíny 2021. Rezervace pobytu online. Kemp Prima.

Kemp Prima - volné termíny

Kemp Prima - Bez stravy
★★
👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 870 Kč

  Detail

  3.8/5 Skvělé (5 hodnocení)
  Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kemp Prima, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 15. srpen až neděle 22. srpen, s vlastní dopravou, za 13 dní v ceně 870,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Hotel, letní Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické levně. Hodnocení ubytování v Kemp Prima je 3.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Kemp Prima - Bez stravy
  ★★
  👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 630 Kč

  Detail

  3.8/5 Skvělé (5 hodnocení)
  Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kemp Prima, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 31. srpen až úterý 7. září, s vlastní dopravou, za 29 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Ubytování Kemp Prima, letní Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 630,- Kč. Recenze Kemp Prima je 3.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Kemp Prima - Bez stravy
  ★★
  👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 630 Kč

  Detail

  3.8/5 Skvělé (5 hodnocení)
  Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kemp Prima, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 18. září až sobota 25. září, s vlastní dopravou, za 47 dní v ceně 630,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Hotel, podzimní , pobytové, sportovní, cyklistické levně. Hodnocení ubytování v Kemp Prima je 3.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Kemp Prima - Bez stravy
  ★★
  👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 630 Kč

  Detail

  3.8/5 Skvělé (5 hodnocení)
  Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kemp Prima, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 23. září až čtvrtek 30. září, s vlastní dopravou, za 52 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Ubytování Kemp Prima, podzimní , pobytové, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 630,- Kč. Recenze Kemp Prima je 3.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

  Ubytování v Jižních Čechách 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Jižních Čechách podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Jižních Čech vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Jižních Čechách vybráním příslušného měsíce:

  Nevybrali jste si v Jižních Čechách žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Karlovy Vary nebo Krkonoše 2021? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například ubytování Liberec 2021/2022? Pokud preferujete ubytování tipu First Minute, vyberte si například ubytování Lipno 2021. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2021.


  Termíny ubytování v Jižních Čechách můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Jižní Čechy All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Jižních Čech - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Jižních Čechách - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Jižních Čechách podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Jižních Čechách s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Jižních Čechách.