Dovolená|Penziony|Ubytování

Penziony v Jižních Čechách 2021 / 2022

Penziony v Jižních Čechách. Pobyty za nejlepší ceny. Penziony a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování v Jižních Čechách v penzionech. Dovolená Jižní Čechy pro rodiny s dětmi levně. Volné termíny 2021 / 2022.

Penziony Jižní Čechy 2021 / 2022

Reklama

Penzion Zlatovláska
★★
 
  • 3 860 Kč

Detail

Dovolená v Česku na jaře 2022 v lokalitě Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Zlatovláska, v délce 4 dní. Pobyt v Jižních Čechách ve volném termínu pondělí 16. květen až čtvrtek 19. květen, s vlastní dopravou, za 165 dní v ceně 3860,- Kč. Ubytování Jižní Čechy od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: penziony, jarní First Minute, pobytové.
Penzion Zlatovláska
★★
 
  • 2 760 Kč

Detail

Ubytování v Jižních Čechách na jaře 2022 v regionu Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Zlatovláska, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 28. květen až pondělí 30. květen, s vlastní dopravou, za 177 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Penziony v Jižních Čechách 2021 / 2022, jarní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2760,- Kč.
Penzion Zlatovláska
★★
 
  • 2 760 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2022 v lokalitě Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Zlatovláska, v délce 3 dní. Pobyt v Jižních Čechách ve volném termínu středa 19. říjen až pátek 21. říjen, s vlastní dopravou, za 321 dní v ceně 2760,- Kč. Ubytování Jižní Čechy od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: penziony, podzimní First Minute, pobytové levně.

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Reklama

Ubytování v Jižních Čechách 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Jižních Čechách podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Jižních Čech vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Jižních Čechách vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si v Jižních Čechách žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Karlovy Vary nebo Krkonoše 2021? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například ubytování Liberec 2021/2022? Pokud preferujete ubytování tipu First Minute, vyberte si například ubytování Lipno 2021. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR - například z oblíbených chat a chalup Chaty a chalupy k pronájmu 2021.


Termíny ubytování v Jižních Čechách můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Jižní Čechy All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Jižních Čech - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Jižních Čechách - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Jižních Čechách podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Jižních Čechách s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Jižních Čechách.