Dovolená|Penziony|Ubytování

Podzimní dovolená v Jižních Čechách

Podzimní dovolená v Jižních Čechách. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2022. Luxusní ubytování v Jižních Čechách na podzim. Dovolená Jižní Čechy pro rodiny s dětmi levně. Volné termíny 2022.

Podzimní dovolená Jižní Čechy

Borovanský Mlýn
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 2 990 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (82 hodnocení)
Dovolená v Česku na podzim 2022 v lokalitě Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Borovanský Mlýn, v délce 4 dní. Pobyt v Jižních Čechách ve volném termínu čtvrtek 1. září až neděle 4. září, s vlastní dopravou, za 227 dní v ceně 2990,- Kč. Ubytování Jižní Čechy od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní dovolená, podzimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové levně. Hodnocení ubytování v Borovanský Mlýn je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Latrán
★★★★
 
 • 11 550 Kč

Detail

Ubytování v Jižních Čechách na podzim 2022 v regionu Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Latrán, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 1. září až čtvrtek 8. září, s vlastní dopravou, za 227 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená v Jižních Čechách, podzimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, eurovíkendy, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 11550,- Kč.
Leonardo
★★★
 
 • 8 100 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2022 v lokalitě Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo, v délce 7 dní. Pobyt v Jižních Čechách ve volném termínu čtvrtek 1. září až středa 7. září, s vlastní dopravou, za 227 dní v ceně 8100,- Kč. Ubytování Jižní Čechy od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní dovolená, podzimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, eurovíkendy, vhodné pro seniory.
Oldinn
★★★
 
 • 9 790 Kč

Detail

Ubytování v Jižních Čechách na podzim 2022 v regionu Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Oldinn, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 1. září až úterý 6. září, s vlastní dopravou, za 227 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená v Jižních Čechách, podzimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, v aktuální ceně 9790,- Kč.
Podhrad
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 2 700 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (16 hodnocení)
Dovolená v Česku na podzim 2022 v lokalitě Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Podhrad, v délce 4 dní. Pobyt v Jižních Čechách ve volném termínu čtvrtek 1. září až neděle 4. září, s vlastní dopravou, za 227 dní v ceně 2700,- Kč. Ubytování Jižní Čechy od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní dovolená, podzimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové levně. Hodnocení ubytování v Podhrad je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Kemp Prima
★★
👍👍👍👍
 • 700 Kč
 • 595 Kč
 • - 15 %
 • Detail

  3.8/5 Skvělé (7 hodnocení)
  Ubytování v Jižních Čechách na podzim 2022 v regionu Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Kemp Prima, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 2. září až pátek 9. září, s vlastní dopravou, za 228 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená v Jižních Čechách, podzimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, sportovní, cyklistické levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 595,- Kč. Recenze Kemp Prima je 3.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  America
  ★★★★
  👍👍👍👍
   
  • 4 370 Kč

  Detail

  4/5 Skvělé (37 hodnocení)
  Dovolená v Česku na podzim 2022 v lokalitě Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení America, v délce 6 dní. Pobyt v Jižních Čechách ve volném termínu pátek 2. září až středa 7. září, s vlastní dopravou, za 228 dní v ceně 4370,- Kč. Ubytování Jižní Čechy od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní dovolená, podzimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové. Hodnocení ubytování v America je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Concertino - Zlatá Husa
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • Bar
  • Bezbariérový přístup
  • Domácí zvířata povolena
  • Hotelová restaurace
  • Minibar
  • TV
   
  • 4 590 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (45 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Krásná dovolená

  Ubytování v Jižních Čechách na podzim 2022 v regionu Jindřichův Hradec, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Concertino - Zlatá Husa, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 2. září až úterý 6. září, s vlastní dopravou, za 228 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená v Jižních Čechách, podzimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, v aktuální ceně 4590,- Kč. Recenze Concertino - Zlatá Husa je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Latrán
  ★★★★
   
  • 11 550 Kč

  Detail

  Dovolená v Česku na podzim 2022 v lokalitě Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Latrán, v délce 8 dní. Pobyt v Jižních Čechách ve volném termínu pátek 2. září až pátek 9. září, s vlastní dopravou, za 228 dní v ceně 11550,- Kč. Ubytování Jižní Čechy od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní dovolená, podzimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, eurovíkendy, vhodné pro seniory.
  Latrán
  ★★★★
   
  • 9 900 Kč

  Detail

  Ubytování v Jižních Čechách na podzim 2022 v regionu Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Latrán, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 2. září až čtvrtek 8. září, s vlastní dopravou, za 228 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Podzimní dovolená v Jižních Čechách, podzimní First Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let -, pobytové, eurovíkendy, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 9900,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 423 nalezených

  Ubytování v Jižních Čechách 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Jižních Čechách podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Jižních Čech vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Jižních Čechách vybráním příslušného měsíce:

  Nevybrali jste si v Jižních Čechách žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Znojmo podzimní dovolená nebo Adršpach podzimní dovolená? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například České Švýcarsko podzimní dovolená případně Janské Lázně podzimní dovolená. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2022.


  Termíny ubytování v Jižních Čechách můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2022 a 2023. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Jižní Čechy All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Jižních Čech - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Jižních Čechách - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Jižních Čechách podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Jižních Čechách s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2022 a 2023 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Jižních Čechách.