Dovolená|Penziony|Ubytování

Ubytování v Jižních Čechách v prosinci 2021

Ubytování v Jižních Čechách v prosinci 2021. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí v Jižních Čechách v prosinci 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Luxusní ubytování Jižní Čechy. Dovolená prosinec 2021 v Jižních Čechách pro rodiny s dětmi levně. Volné termíny 2021.

Jižní Čechy v prosinci 2021

Latrán
★★★★
 
 • 9 450 Kč

Detail

Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Latrán, v délce 8 dní. Pobyt v Jižních Čechách ve volném termínu středa 1. prosinec až středa 8. prosinec, s vlastní dopravou, za 34 dní v ceně 9450,- Kč. Ubytování Jižní Čechy od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní , pobytové, eurovíkendy, vhodné pro seniory.
Putování Po Jižních Čechách
★★
 
 • 3 390 Kč

Detail

Ubytování v Jižních Čechách v zimě 2021 v regionu Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Putování Po Jižních Čechách, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. prosinec až neděle 5. prosinec, s vlastní dopravou, za 34 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování v Jižních Čechách v prosinci 2021, zimní , pobytové, v aktuální ceně 3390,- Kč.
Vráž
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 12 990 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (13 hodnocení)
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vráž, v délce 8 dní. Pobyt v Jižních Čechách ve volném termínu středa 1. prosinec až středa 8. prosinec, s vlastní dopravou, za 34 dní v ceně 12990,- Kč. Ubytování Jižní Čechy od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní , pobytové, eurovíkendy, s výlety, lázeňské. Hodnocení ubytování v Vráž je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Záviš Z Falkenštejna
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 800 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (56 hodnocení)
Ubytování v Jižních Čechách v zimě 2021 v regionu Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Záviš Z Falkenštejna, v délce 2 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. prosinec až čtvrtek 2. prosinec, s vlastní dopravou, za 34 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování v Jižních Čechách v prosinci 2021, zimní , pobytové, sportovní, eurovíkendy, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 800,- Kč. Recenze Záviš Z Falkenštejna je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Záviš Z Falkenštejna
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 3 200 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (56 hodnocení)
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Záviš Z Falkenštejna, v délce 5 dní. Pobyt v Jižních Čechách ve volném termínu středa 1. prosinec až neděle 5. prosinec, s vlastní dopravou, za 34 dní v ceně 3200,- Kč. Ubytování Jižní Čechy od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní , pobytové, sportovní, eurovíkendy, s výlety, cyklistické. Hodnocení ubytování v Záviš Z Falkenštejna je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Concertino - Zlatá Husa
★★★★
👍👍👍👍👍
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 • Hotelová restaurace
 • Minibar
 • TV
 
 • 5 845 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (45 hodnocení)

Nejnovější recenze: Krásná dovolená

Ubytování v Jižních Čechách v zimě 2021 v regionu Jindřichův Hradec, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Concertino - Zlatá Husa, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až čtvrtek 9. prosinec, s vlastní dopravou, za 35 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování v Jižních Čechách v prosinci 2021, zimní , pobytové, eurovíkendy, v aktuální ceně 5845,- Kč. Recenze Concertino - Zlatá Husa je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Frankův Dvůr
★★★★
👍👍👍👍
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 • Dětské hřiště
 • Hotelová restaurace
 • Klimatizace
 • Minibar
 • TV
 • Vnitřní bazén
 
 • 9 415 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (23 hodnocení)

Nejnovější recenze: Naprostá spokojenost, příjemný a velmi ochotný personál. Výborná kuchyně.

Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Jindřichův Hradec, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Frankův Dvůr, v délce 8 dní. Pobyt v Jižních Čechách ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až čtvrtek 9. prosinec, s vlastní dopravou, za 35 dní v ceně 9415,- Kč. Ubytování Jižní Čechy od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní , pobytové, sportovní, eurovíkendy, s výlety, cyklistické. Hodnocení ubytování v Frankův Dvůr je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Latrán
★★★★
 
 • 9 450 Kč

Detail

Ubytování v Jižních Čechách v zimě 2021 v regionu Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Latrán, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až čtvrtek 9. prosinec, s vlastní dopravou, za 35 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování v Jižních Čechách v prosinci 2021, zimní , pobytové, eurovíkendy, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 9450,- Kč.
Park
★★★★
👍👍👍👍
 
 • 2 240 Kč

Detail

3.8/5 Skvělé (13 hodnocení)
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Park, v délce 3 dní. Pobyt v Jižních Čechách ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až sobota 4. prosinec, s vlastní dopravou, za 35 dní v ceně 2240,- Kč. Ubytování Jižní Čechy od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní , pobytové, lázeňské levně. Hodnocení ubytování v Park je 3.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Vráž
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 12 990 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (13 hodnocení)
Ubytování v Jižních Čechách v zimě 2021 v regionu Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vráž, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až čtvrtek 9. prosinec, s vlastní dopravou, za 35 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Ubytování v Jižních Čechách v prosinci 2021, zimní , pobytové, eurovíkendy, s výlety, lázeňské, v aktuální ceně 12990,- Kč. Recenze Vráž je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Zobrazeno 1-10 z 240 nalezených

Ubytování v Jižních Čechách 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Jižních Čechách podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Jižních Čech vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Jižních Čechách vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si v Jižních Čechách žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Znojmo prosinec nebo Adršpach prosinec? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například České Švýcarsko prosinec případně Janské Lázně prosinec. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2021.


Termíny ubytování v Jižních Čechách můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Jižní Čechy All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Jižních Čech - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Jižních Čechách - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Jižních Čechách podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Jižních Čechách s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Jižních Čechách.