Ubytování v Jižních Čechách v prosinci 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí v Jižních Čechách v prosinci 2021. Luxusní ubytování Jižní Čechy. Dovolená prosinec 2021 v Jižních Čechách pro rodiny s dětmi levně.

Jižní Čechy    >    

Jižní Čechy v prosinci

Vyhledávání ubytování v Jižních Čechách

Ubytování v Jižních Čechách v prosinci 2021

Hotel Zvíkov - Jižní Čechy v prosinci
Hotel Zvíkov
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Zvíkovské Podhradí, Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Zvíkov, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až neděle 5. prosinec, s vlastní dopravou, za 268 dní v ceně 3490,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové.
 • Vnitřní bazén
 • Tenis
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 
Relaxace V Hotelu Zlatá Hvězda**** - Jižní Čechy v prosinci
Relaxace V Hotelu Zlatá Hvězda****
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Relaxace V Hotelu Zlatá Hvězda****, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. prosinec až úterý 7. prosinec, s vlastní dopravou, za 268 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Jižní Čechy v prosinci, zimní First Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 8940,- Kč.
 
Hotel Concertino - Jižní Čechy v prosinci
Hotel Concertino
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Jindřichův Hradec, Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Concertino, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až neděle 5. prosinec, s vlastní dopravou, za 269 dní v ceně 3900,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové.
 • Minibar
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Zvíkov - Jižní Čechy v prosinci
Hotel Zvíkov
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Zvíkovské Podhradí, Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Zvíkov, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až neděle 5. prosinec, s vlastní dopravou, za 269 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Jižní Čechy v prosinci, zimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2620,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Tenis
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 
Zlatá Hvězda: Lázeňský Pobyt 6 Nocí - Jižní Čechy v prosinci
Zlatá Hvězda: Lázeňský Pobyt 6 Nocí
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zlatá Hvězda: Lázeňský Pobyt 6 Nocí, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až středa 8. prosinec, s vlastní dopravou, za 269 dní v ceně 9230,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové, lázeňské.
 
Hotel Clarion Congress**** - Jižní Čechy v prosinci
Hotel Clarion Congress****
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Clarion Congress****, v délce 2 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 3. prosinec až sobota 4. prosinec, s vlastní dopravou, za 270 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Jižní Čechy v prosinci, zimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 508,- Kč.
 
Hotel Vltava - Jižní Čechy v prosinci
Hotel Vltava
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Vltava, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. prosinec až neděle 5. prosinec, s vlastní dopravou, za 270 dní v ceně 1520,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové levně.
 
Zlatá Hvězda: Dámská Jízda 2 Noci - Jižní Čechy v prosinci
Zlatá Hvězda: Dámská Jízda 2 Noci
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zlatá Hvězda: Dámská Jízda 2 Noci, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 3. prosinec až neděle 5. prosinec, s vlastní dopravou, za 270 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Jižní Čechy v prosinci, zimní First Minute, pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 2740,- Kč.
 
America - Písek - Jižní Čechy v prosinci
America - Písek
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Písek, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení America - Písek, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec, s vlastní dopravou, za 271 dní v ceně 5550,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové levně se slevou 5 %.
 
Clarion Congress Hotel České Budějovice - Jižní Čechy v prosinci
Clarion Congress Hotel České Budějovice
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu České Budějovice, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clarion Congress Hotel České Budějovice, v délce 2 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 4. prosinec až neděle 5. prosinec, s vlastní dopravou, za 271 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Jižní Čechy v prosinci, zimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 720,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 60 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Jižních Čechách

Jižní Čechy podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata