Dovolená|Penziony|Ubytování

Jižní Čechy v říjnu

Ubytování v Jižních Čechách v říjnu 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí v Jižních Čechách v říjnu 2021. Luxusní ubytování Jižní Čechy. Dovolená říjen 2021 v Jižních Čechách pro rodiny s dětmi levně.

Ubytování v Jižních Čechách v říjnu 2021

Alf
★★★
 
 • 2 160 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Alf, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pondělí 4. říjen, s vlastní dopravou, za 11 dní v ceně 2160,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: říjen, podzimní Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně.
Frankův Dvůr
★★★★
👍👍👍👍
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 • Dětské hřiště
 • Hotelová restaurace
 • Klimatizace
 • Minibar
 • TV
 • Vnitřní bazén
 
 • 9 415 Kč

Detail

3.8/5 Skvělé (22 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Jindřichův Hradec, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Frankův Dvůr, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 1. říjen až pátek 8. říjen, s vlastní dopravou, za 11 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Jižní Čechy v říjnu, podzimní Last Minute, pobytové, sportovní, eurovíkendy, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 9415,- Kč. Recenze Frankův Dvůr je 3.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Harmonie
★★★
 
 • 1 920 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Harmonie, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pondělí 4. říjen, s vlastní dopravou, za 11 dní v ceně 1920,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: říjen, podzimní Last Minute, pobytové levně.
Hotel Concertino
★★★★
 
 • 955 Kč

Detail

Ubytování Jižní Čechy levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Concertino v délce 2 dní, v termínu 1. říjen 2021 až 2. říjen 2021 od Travelportal.cz. Stravování je formou Snídaně, podzimní luxusní pobyty vlastní dopravou - například autem v ceně 955 Kč.
Leonardo
★★★
 
 • 9 450 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pátek 8. říjen, s vlastní dopravou, za 11 dní v ceně 9450,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: říjen, podzimní Last Minute, pobytové, eurovíkendy, vhodné pro seniory.
Leonardo
★★★
 
 • 8 100 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 1. říjen až čtvrtek 7. říjen, s vlastní dopravou, za 11 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Jižní Čechy v říjnu, podzimní Last Minute, pobytové, eurovíkendy, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 8100,- Kč.
Lucia
★★★
👍👍👍👍
 
 • 4 090 Kč

Detail

3.5/5 Skvělé (16 hodnocení)
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Lucia, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až úterý 5. říjen, s vlastní dopravou, za 11 dní v ceně 4090,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: říjen, podzimní Last Minute, pobytové. Hodnocení ubytování v Lucia je 3.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Prajer
★★★
👍👍👍👍
 
 • 700 Kč

Detail

3.7/5 Skvělé (3 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prajer, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 1. říjen až neděle 3. říjen, s vlastní dopravou, za 11 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Jižní Čechy v říjnu, podzimní Last Minute, pobytové, sportovní, eurovíkendy, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 700,- Kč. Recenze Prajer je 3.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Zlatá Hvězda
★★★★
👍👍👍👍👍
 • Bar
 • Bowling
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Minibar
 • Půjčovna kol
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 9 230 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (51 hodnocení)
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Třeboň, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zlatá Hvězda, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až čtvrtek 7. říjen, s vlastní dopravou, za 11 dní v ceně 9230,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: říjen, podzimní Last Minute, pobytové, lázeňské. Hodnocení ubytování v Zlatá Hvězda je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Zvíkov A Chaty
★★★
👍👍👍👍
 
 • 650 Kč

Detail

3.7/5 Skvělé (22 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zvíkov A Chaty, v délce 2 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 1. říjen až sobota 2. říjen, s vlastní dopravou, za 11 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Jižní Čechy v říjnu, podzimní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 650,- Kč. Recenze Zvíkov A Chaty je 3.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Zobrazeno 1-10 z 493 nalezených

Ubytování v Jižních Čechách 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Jižních Čechách podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Jižních Čech vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Jižních Čechách vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si v Jižních Čechách žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Máchovo jezero říjen nebo Orlické hory říjen? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Pálava říjen 2021/2022? Pokud preferujete ubytování tipu First Minute, vyberte si například Praha říjen. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2021.


Termíny ubytování v Jižních Čechách můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Jižní Čechy All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Jižních Čech - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Jižních Čechách - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Jižních Čechách podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Jižních Čechách s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Jižních Čechách.