Ubytování v Jižních Čechách v srpnu 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí v Jižních Čechách v srpnu 2021. Luxusní ubytování Jižní Čechy. Dovolená srpen 2021 v Jižních Čechách pro rodiny s dětmi levně.

Jižní Čechy    >    

Jižní Čechy v srpnu

Vyhledávání ubytování v Jižních Čechách

Ubytování v Jižních Čechách v srpnu 2021

America - Písek - Jižní Čechy v srpnu
America - Písek
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Písek, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení America - Písek, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s vlastní dopravou, za 146 dní v ceně 5790,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: srpen, letní First Minute, pobytové levně se slevou 1 %.
 
Clarion Congress Hotel České Budějovice - Jižní Čechy v srpnu
Clarion Congress Hotel České Budějovice
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu České Budějovice, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clarion Congress Hotel České Budějovice, v délce 2 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 1. srpen až pondělí 2. srpen, s vlastní dopravou, za 146 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Jižní Čechy v srpnu, letní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 850,- Kč.
 
Frankův Dvůr - Jižní Čechy v srpnu
Frankův Dvůr
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Jindřichův Hradec, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Frankův Dvůr, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až pondělí 9. srpen, s vlastní dopravou, za 146 dní v ceně 10760,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: srpen, letní First Minute, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické.
 
Hotel Clarion Congress**** - Jižní Čechy v srpnu
Hotel Clarion Congress****
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Clarion Congress****, v délce 2 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 1. srpen až pondělí 2. srpen, s vlastní dopravou, za 146 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Jižní Čechy v srpnu, letní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 593,- Kč.
 
Hotel Lázně Vráž - Jižní Čechy v srpnu
Hotel Lázně Vráž
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Písek, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Lázně Vráž, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s vlastní dopravou, za 146 dní v ceně 12990,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: srpen, letní First Minute, pobytové, s výlety, lázeňské.
 
Hotel Leonardo - Jižní Čechy v srpnu
Hotel Leonardo
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Leonardo, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 1. srpen až sobota 7. srpen, s vlastní dopravou, za 146 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Jižní Čechy v srpnu, letní First Minute, pobytové, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 9000,- Kč.
 
Hotel Panská - Jižní Čechy v srpnu
Hotel Panská
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bechyně, Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Panská, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až sobota 7. srpen, s vlastní dopravou, za 146 dní v ceně 6270,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: srpen, letní First Minute, pobytové.
 
Wellness Pobyty V Hotelu Zlatá Hvězda - Jižní Čechy v srpnu
Wellness Pobyty V Hotelu Zlatá Hvězda
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Pobyty V Hotelu Zlatá Hvězda, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 1. srpen až středa 4. srpen, s vlastní dopravou, za 146 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Jižní Čechy v srpnu, letní First Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 4330,- Kč.
 
Concertino Zlatá Husa - Jindřichův Hradec - Jižní Čechy v srpnu
Concertino Zlatá Husa - Jindřichův Hradec
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Jindřichův Hradec, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Concertino Zlatá Husa - Jindřichův Hradec, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až sobota 7. srpen, s vlastní dopravou, za 147 dní v ceně 6560,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: srpen, letní First Minute, pobytové.
  • Minibar
  • Bar
  • Bezbariérový přístup
  • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Concertino - Jižní Čechy v srpnu
Hotel Concertino
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Jindřichův Hradec, Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Concertino, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 2. srpen až středa 4. srpen, s vlastní dopravou, za 147 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Jižní Čechy v srpnu, letní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2925,- Kč.
  • Minibar
  • Bar
  • Bezbariérový přístup
  • Domácí zvířata povolena
 

Zobrazeno 1-10 z 247 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Jižních Čechách

Jižní Čechy podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata