Last Minute|Wellness pobyty|Chalupy

Super Last Minute Jižní Čechy

Super Last Minute Jižní Čechy. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2022 / 2023. Luxusní ubytování v Jižních Čechách. Super Last Minute dovolená Jižní Čechy pro rodiny s dětmi levně. Volné termíny 2022 / 2023.

Super Last Minute v Jižních Čechách

Poloha

V centru malebného města, 5 minut chůze od zámku Jindřichův Hradec. Všechny zajímavosti města jsou v pěší vzdálenosti od hotelu.

Vybavení

Recepce, hotelová restaurace s terasou, jihočeská hospoda - Zlatá husa, sauna, podzemní garáže, konferenční prostor.

Ubytování

Elegantní a útulné pokoje vybavené satelitní televizí, trezorem, minibarem, telefonem, koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, oddělené WC. WiFi připojení zdarma.

Stravování

Snídaně formou bufetu, za příplatek tříchodová servírovaná večeře.

Sport a zábava

Pamětihodnosti města jsou z hotelu velmi dobře dostupné, mnoho zajímavostí se nachází i v okoí Jindřichova Hradce. Pro odpočinek a regeneraci je možné využít privátní saunu a objednat relaxační masáže.

Nabídka programů

ROMANTICKÝ BALÍČEK
ubytování na 2 noci se snídaní, 2 večeře formou výběru z jídelního lístku / 3 chody, láhev vína na pokoji, 1 hodina privátní sauny, 30 minutová masáž pro každého.

Informace

Místní poplatek není zahrnutý v ceně pobytu - platba na místě v hotelu
Parkování - možné v hotelových garážích za poplatek
WiFi - v celém hotelu zdarma

Vybavení hotelu

 • Novinka

Obecné informace o této nabídce

Ubytování v Jižních Čechách na podzim 2022 v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Concertino - Zlatá Husa v regionu Jindřichův Hradec, Jižní Čechy v délce 6 dní - 5 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od úterý 29. listopadu 2022 do neděle 4. prosince 2022 s vlastní dopravou od za -0 dní. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou polopenze. Průměrné hodnocení rekreačního objektu Concertino - Zlatá Husa na základě 50 hodnotících cestovatelů je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení). Kategorie této nabídky: Super Last Minute Jižní Čechy, podzimní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 5120,- Kč.


Super Last Minute v Jižních Čechách
Concertino - Zlatá Husa
★★★★
👍👍👍👍👍
 • TV
 • Minibar
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 • Hotelová restaurace
 
 • 5 120 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (50 hodnocení)
Dovolená Jižní Čechy 2022 / 2023 na podzim v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amenity Resort Česká Kanada, v délce 15 dní - 14 nocí. Tento pobyt v Jižních Čechách je aktuálně volný v termínu: úterý 29. listopad až úterý 13. prosinec 2022 s vlastní dopravou a termínem za -0 dní. Využijte výhodnou nabídku pobytu v Jižních Čechách za aktuální cenu 30399,- Kč. Toto ubytování v Jižních Čechách nabízí CA Invia.cz se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: Super Last Minute, podzimní Super Last Minute, pobytové.
Super Last Minute Jižní Čechy
Amenity Resort Česká Kanada
★★
 
 • 30 399 Kč

Detail

Ubytování v Jižních Čechách na podzim 2022 v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amenity Resort Česká Kanada v regionu Jižní Čechy v délce 14 dní - 13 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od úterý 29. listopadu 2022 do pondělí 12. prosince 2022 s vlastní dopravou od za -0 dní. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: Super Last Minute Jižní Čechy, podzimní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 28229,- Kč.
Super Last Minute Jižní Čechy - Amenity Resort Česká Kanada
Amenity Resort Česká Kanada
★★
 
 • 28 229 Kč

Detail

Dovolená Jižní Čechy 2022 / 2023 na podzim v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amenity Resort Česká Kanada, v délce 14 dní - 13 nocí. Tento pobyt v Jižních Čechách je aktuálně volný v termínu: středa 30. listopad až úterý 13. prosinec 2022 s vlastní dopravou a termínem zítra. Využijte výhodnou nabídku pobytu v Jižních Čechách za aktuální cenu 28229,- Kč. Toto ubytování v Jižních Čechách nabízí CA Invia.cz se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: Super Last Minute, podzimní Super Last Minute, pobytové.
Super Last Minute Jižní Čechy - Amenity Resort Česká Kanada
Amenity Resort Česká Kanada
★★
 
 • 28 229 Kč

Detail

Ubytování v Jižních Čechách na podzim 2022 v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amenity Resort Česká Kanada v regionu Jižní Čechy v délce 15 dní - 14 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od středy 30. listopadu 2022 do středy 14. prosince 2022 s vlastní dopravou od zítra. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: Super Last Minute Jižní Čechy, podzimní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 30399,- Kč.
Super Last Minute Jižní Čechy - Amenity Resort Česká Kanada
Amenity Resort Česká Kanada
★★
 
 • 30 399 Kč

Detail

Dovolená Jižní Čechy 2022 / 2023 v zimě v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amenity Resort Česká Kanada, v délce 14 dní - 13 nocí. Tento pobyt v Jižních Čechách je aktuálně volný v termínu: čtvrtek 1. prosinec až středa 14. prosinec 2022 s vlastní dopravou a termínem pozítří. Využijte výhodnou nabídku pobytu v Jižních Čechách za aktuální cenu 28229,- Kč. Toto ubytování v Jižních Čechách nabízí CA Invia.cz se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: Super Last Minute, zimní Super Last Minute, pobytové.
Super Last Minute Jižní Čechy - Amenity Resort Česká Kanada
Amenity Resort Česká Kanada
★★
 
 • 28 229 Kč

Detail

Ubytování v Jižních Čechách v zimě 2022 v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Svět v regionu Jižní Čechy v délce 4 dní - 3 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od čtvrtka 1. prosince 2022 do neděle 4. prosince 2022 s vlastní dopravou od pozítří. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou snídaně. Průměrné hodnocení rekreačního objektu Svět na základě 39 hodnotících cestovatelů je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení). Kategorie této nabídky: Super Last Minute Jižní Čechy, zimní Super Last Minute, pobytové levně se slevou 13 %, v aktuální ceně 2530,- Kč.
Super Last Minute v Jižních Čechách - Svět
Svět
★★★
👍👍👍👍👍
 • 2 908 Kč
 • 2 530 Kč
 • - 13 %
 • Detail

  4.2/5 Fantastické (39 hodnocení)
  Dovolená Jižní Čechy 2022 / 2023 v zimě v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amenity Resort Česká Kanada, v délce 15 dní - 14 nocí. Tento pobyt v Jižních Čechách je aktuálně volný v termínu: pátek 2. prosinec až pátek 16. prosinec 2022 s vlastní dopravou a termínem popozítří. Využijte výhodnou nabídku pobytu v Jižních Čechách za aktuální cenu 30399,- Kč. Toto ubytování v Jižních Čechách nabízí CA Invia.cz se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: Super Last Minute, zimní Super Last Minute, pobytové.
  Super Last Minute v Jižních Čechách - Amenity Resort Česká Kanada
  Amenity Resort Česká Kanada
  ★★
   
  • 30 399 Kč

  Detail

  Ubytování v Jižních Čechách v zimě 2022 v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amenity Resort Česká Kanada v regionu Jižní Čechy v délce 14 dní - 13 nocí. Dovolená je dostupná ve volném termínu od pátku 2. prosince 2022 do čtvrtka 15. prosince 2022 s vlastní dopravou od popozítří. Tuto rekreaci nabízí cestovní agentura Invia se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: Super Last Minute Jižní Čechy, zimní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 28229,- Kč.
  Super Last Minute v Jižních Čechách - Amenity Resort Česká Kanada
  Amenity Resort Česká Kanada
  ★★
   
  • 28 229 Kč

  Detail

  Dovolená Jižní Čechy 2022 / 2023 v zimě v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Panská, v délce 5 dní - 4 nocí. Tento pobyt v Jižních Čechách je aktuálně volný v termínu: pátek 2. prosinec až úterý 6. prosinec 2022 s vlastní dopravou a termínem popozítří. Využijte výhodnou nabídku pobytu v Jižních Čechách za aktuální cenu 4560,- Kč. Toto ubytování v Jižních Čechách nabízí CA Invia.cz se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: Super Last Minute, zimní Super Last Minute, pobytové levně. Hodnocení ubytování v Panská je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze). Hodnotilo 29 předchozích návštěvníků.
  Panská
  Panská
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 4 560 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (29 hodnocení)

  Zobrazeno 1-10 z 190 nalezených

  Ubytování v Jižních Čechách 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Jižních Čechách podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Jižních Čech vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Jižních Čechách vybráním příslušného měsíce:

  Nevybrali jste si v Jižních Čechách žádný vhodný pobyt? Můžete se zkusit ubytovat v chatách, chalupách a chaloupkách v Jižních Čechách a dalších oblíbených lokalitách v České republice Chaty a chalupy k pronájmu 2022.

  Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Lipno Super Last Minute nebo Luhačovice Super Last Minute? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Máchovo jezero Super Last Minute případně Orlické hory Super Last Minute.


  Termíny ubytování v Jižních Čechách můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2022 a 2023. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Jižní Čechy All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Jižních Čech - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Jižních Čechách - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Jižních Čechách podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Jižních Čechách s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2022 a 2023 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Jižních Čechách.