Zimní dovolená a zimní prázdniny v Jižních Čechách. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování v Jižních Čechách v zimě. Dovolená Jižní Čechy pro rodiny s dětmi levně.

Jižní Čechy    >    

Zimní dovolená a zimní prázdniny v Jižních Čechách

Vyhledávání ubytování v Jižních Čechách

Jižní Čechy v zimě podle termínu

Hotel Lucia - Zimní dovolená a zimní prázdniny v Jižních Čechách
Hotel Lucia
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Veselí nad Lužnicí, Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Lucia, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až pondělí 15. březen, s vlastní dopravou, zítra v ceně 5910,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní dovolená, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory.
 
Hotel Oldinn  - Zimní dovolená a zimní prázdniny v Jižních Čechách
Hotel Oldinn
Ubytování Jižní Čechy levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Oldinn v délce 3 dní, v termínu 9. březen 2021 až 11. březen 2021 od Travelportal.cz. Stravování je formou Snídaně, jarní luxusní pobyty vlastní dopravou - například autem v ceně 2190 Kč.
 
Hotel U Martina -Balíček Valentynský Pobyt - Zimní dovolená a zimní prázdniny v Jižních Čechách
Hotel U Martina -Balíček Valentynský Pobyt
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Martina -Balíček Valentynský Pobyt, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až úterý 16. březen, s vlastní dopravou, zítra v ceně 4356,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní dovolená, jarní Super Last Minute, pobytové.
 
Malý Pivovar - Zimní dovolená a zimní prázdniny v Jižních Čechách
Malý Pivovar
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu České Budějovice, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Malý Pivovar, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 9. březen až neděle 14. březen, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Zimní dovolená a zimní prázdniny v Jižních Čechách, jarní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 4175,- Kč.
 
Růže - Zimní dovolená a zimní prázdniny v Jižních Čechách
Růže
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Jižní Čechy v luxusním 5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Růže, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až úterý 16. březen, s vlastní dopravou, zítra v ceně 14995,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní dovolená, jarní Super Last Minute, pobytové.
 
Zlatá Hvězda: Lázeňský Pobyt 6 Nocí - Zimní dovolená a zimní prázdniny v Jižních Čechách
Zlatá Hvězda: Lázeňský Pobyt 6 Nocí
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Zlatá Hvězda: Lázeňský Pobyt 6 Nocí, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 9. březen až pondělí 15. březen, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Zimní dovolená a zimní prázdniny v Jižních Čechách, jarní Super Last Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 9230,- Kč.
 
Clarion Congress Hotel České Budějovice - Zimní dovolená a zimní prázdniny v Jižních Čechách
Clarion Congress Hotel České Budějovice
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě České Budějovice, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clarion Congress Hotel České Budějovice, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. březen až neděle 14. březen, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 2850,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní dovolená, jarní Super Last Minute, pobytové levně.
 
Concertino Zlatá Husa - Jindřichův Hradec - Zimní dovolená a zimní prázdniny v Jižních Čechách
Concertino Zlatá Husa - Jindřichův Hradec
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Jindřichův Hradec, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Concertino Zlatá Husa - Jindřichův Hradec, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 10. březen až pondělí 15. březen, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Zimní dovolená a zimní prázdniny v Jižních Čechách, jarní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 5080,- Kč.
  • Minibar
  • Bar
  • Bezbariérový přístup
  • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Lucia - Zimní dovolená a zimní prázdniny v Jižních Čechách
Hotel Lucia
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Veselí nad Lužnicí, Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Lucia, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. březen až čtvrtek 18. březen, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 5080,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní dovolená, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory.
 
Hotel Zlatá Hvězda - Zimní dovolená a zimní prázdniny v Jižních Čechách
Hotel Zlatá Hvězda
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Třeboň, Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Zlatá Hvězda, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 10. březen až úterý 16. březen, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Zimní dovolená a zimní prázdniny v Jižních Čechách, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, v aktuální ceně 8690,- Kč.
  • Bar
  • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 230 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Jižních Čechách

Jižní Čechy podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata